K PRODEJI / FOR SALE

Podmínky prodeje:

Miminka morčátek jsou k odběru od 5 týdnů, po dosáhnutí 250 g. 

Pojem ceníku morčat je velice široký jelikož chováme zvířata od mazlíčků po výstavní kousky či importovaná morčata ze zahraničí. Běžná cena našich Us teddy odchovanců se pohybuje mezi 400 - 700 Kč (mazlíčci běžně okolo 500 Kč), cena miminek plemene Ch teddy se pohybuje mezi 400 - 800 Kč. Závisí na pohlaví, plemeni, předpokládaném využití v budoucnosti a původu (mláďata po výstavně úspěšných nebo importovaných rodičích jsou samozřejmě dražší). Platba je možná v hotovosti nebo převodem na účet. Peníze za prodaná mláďata, která odchováme putují zase zpět do našich morčat, kterým z těchto peněz koupím krmivo, podestýlku, nové vybavení nebo platím veterinární péči. Zároveň jsme v projektu MALÁ POMOC, kdy z každého prodaného morčátka putuje 50 Kč do fondu pro pejsky a kočičky do útulků, za nastřádané peníze z odchovů a prodaných morčat je pak nakoupeno krmivo pro tato zvířata do útulku, proto zakoupením morčete od nás zároveň i POMÁHÁTE. Více o projektu v sekci Malá Pomoc. Vzhledem k počtu našich morčat nejde v tomto případě o žádný výdělek navíc a náklady do chovu překrývají výnosy.

K našim odchovaným morčatům dostanete průkaz původu nebo výpis předků

Dopravu morčete si zajišťuje budoucí majitel. 

Miminka jsou vymazlená a zvyklá na lidské pohlazení, nebojácná a přátelská. Jelikož jejich odchov probíhá v bytě, kde jsou zvyklá na pravidelný kontakt s lidmi a psem.

Dbám na zdraví miminek, proto jsou před předáním důkladně prohlédnuta a preventivně přeléčena přípravkem Advocate. 

Uvítám, když mě majitelé zvířátek napíší, jak se morčátku daří, občas pošlou foto.

Pokud si majitel nebude vědět rady. Ráda poradím a pomohu jak s péčí. 

Dětem mladším 15 let morče prodám jen při odběru s rodiči. Jde o předpis v zákoně o ochraně zvířat §13 ods. 4 a). 

V případě změny majitele našich odchovanců v první řadě prosím o nabídku zpětného odkoupení nebo o kontakt na danou osobu, která bude chlupáče vlastnit!  

DŮLEŽITÉ - Vzhledem k tomu, že jsem se začala setkávat s lidmi, kteří se staví ke koupi morčete s ne zrovna zodpovědným přístupem, zavedla jsem způsob záloh a rezervací na morčata. Mělo by to zamezit těmto nepříjemným situacím a napomoci jistotě pro obě strany. Pro prodávajícího, že morče již nebudu nabízet dál a neprodám jej jinam a ze strany kupujícího, že si jej s jistotou odebere. Pojem předběžné rezervace nepoužívám. Dávám přednost lidem, kteří mají o zvíře vážný zájem a zvolí způsob REZERVACE. V tomto případě je na zvíře záloha a ta dělá polovinu ceny zvířete. Morče bude volné do té doby než daný člověk pošle či zaplatí zálohu za morče, jinak stále nabírám zájemce, kteří jsou samozřejmě informovaní o tom, že morče je v jednání ještě s dalšími lidmi. Rezervace se ruší v případě, když zájemce po vzájemné domluvě zvíře odmítne, neustále odkládá datum odběru a nebo si nemůže z nějakého důvodu zvíře v čas odebrat. Záloha je po zrušení rezervace nevratná. 

 

MORČATA K PRODEJI 

MOMENTÁLNÍ NABÍDKU MORČÁTEK NALEZNETE V ALBU POD ODKAZEM NÍŽE, album je pravidelně aktualizováno -

http://www.kralici.cz/morcata/alba.asp?a=29089